Hakkımızda

Düşlerinizi Gerçekleştirmek için...

 

Nur Düğün Sarayı 2012 yılında Bingöl merkez Kaleönü mahallesinde hizmete başlamıştır. Bingöl'de Düğün, Nişan, Sünet Düğünü, İlahili Düğünler, Yemekli Düğünler ve Özel toplantı mekanları, arasında ilk sırada yerini almayı hedeflemektedir. 

Nur Düğün Sarayı 1000-1200 kişiye kadar rahatça hizmet verebilmektedir. Nur Düğün Sarayı ulaşım açısından merkezi bir konumda olup şehir merkezine 4 km mesafede 1200 m2 alana sahip ulaşım ve otopark sorunu olmayan bir noktada kurulmuş olup, siz değerli bingöllülere kaliteli hizmet anlayışını kendisine prensip edinmiştir. 

Nur Düğün Sarayı farklı salon konseptleri ile her zaman ayrıcalıklı olmayı kendimize ilke edindik. Nur Düğün Sarayları engelli ve yaşlı dostlarımızıda düşünerek çift asansör sistemi ile konuklarını ağırlama imkanına sahiptir. 

Nur Düğün Sarayı en titiz araştırmaların, ekip çalışmaları sonucu, işinin uzmanı değerli peysaj, mimar, ve çevre düzenleme uzmanı dostlarımızın danışmanlıklarını alarak hizmete hazırladığımız ve sizlere sunuduğumuz bir işletmedir. 

Ne Düşündüyseniz Mutlaka Bulacaksınız...

 

Buradasınız: Home Hakkımızda